AKRÜÜLVALAMINE – 19 JUULI

“AKRÜÜL­VALAMINE”

Asukoht: Vein & Pintsel stuudio aadressil Väike-Karja 12, Tallinn, 10140
Kuupäev: Reede, 19 Juuli 2024
Kellaaeg: 19.00-21.00

Hind: €49  (hind ühe inimese kohta)
Värvid: Akrüülvärvid (vali oma värvid)
Lõuendi suurus: 31cm x 31cm (iga osaleja saab 2tk)

49.00Lisa korvi »

Kiirusta! Kohtade arv on piiratud.

LISAINFO SELLE KLASSI KOHTA

 

HIND SISALDAB:

  • Hind sisaldab juhendajat, 2 lõuendit, värve, pintsleid ja kõike muid vajalikke kunstitarbeid. Kohapeal pakume tervitusjooki, kergeid snäkke ja värskenduseks vett. Valmis kunstiteosed jäävad stuudiosse kuivama 2-3 päevaks ja siis saab klient järgi tulla. Orienteeruv kestus on 2 tundi.

 

ASUKOHT:

  • Vein & Pintsel  asub Tallinna kesklinnas, Saarineni majas, aadressil Väike-Karja 12, sissepääsuga Väike-Karja tänava sisehoovist. Vaata asukohta kaardil SIIT.

 

EELNEV REGISTREERIMINE SOOVITATUD:

  • Külalised peavad enne saabumist internetis registreerima. Kontrollige e-posti kinnitust(vahest satub spam folderisse). Kohapeal saab tasuda ainult sularahas. Samuti saate registreerida kui helistate meie stuudiosse. (Kohapeal registreerimata külaliste kohad on piiratud, seega registreeri ette)

 

MIDA KAASA VÕTTA:

  • Võta kaasa hea tuju, soovi korral oma lemmik vein, õlle, siider või mittealkohoolne jook (kange alkohol ei ole lubatud) ja/või kerged suupisted. Klaasid, pudeliavajad ja muu tarvilik on stuudios saadaval. NB! Peab olema 18+ et alkoholi tarbida. Kohapeal on olemas põlled, aga kui võimalik siis riietus võiks olla selline, et ei ole kahju kui juhtub, et saab värviseks.

 

REGISTREERIMISE TÜHISTAMINE:

  • 48 tundi või rohkem – klient saab raha tagasi.
  • 48 tundi või vähem – klient saab stuudiokrediit.
  • 2 tundi või vähem – puudub tagasimakse / krediit.

 

Vein & Pintsel omab õigust tühistada klassid ettenägematutel asjaoludel ja/või vähese registreerimisega üritused. Tagasimaksed töödeldakse 4 kalendripäeva jooksul.

Ürituse detailid

19. juuli 2024 19:00
19. juuli 2024 21:00

Kohtade arv on piiratud

Pileti hind