COSMO

Üritus on juba ära olnud

REGISTREERIMISE LISAINFO

 

Registreerides luuakse sulle automaatselt Vein & Pintsel kliendi konto, kus saad tühistada ja organiseerida oma registreeritud üritust / üritusi. Sisselogimiseks määratakse sulle kasutajanimi ja parool.

Lihtne, lõbus ja täiesti stressivaba elamus!

ÜRITUSE NIMI:

COSMO

 

Juhendaja: Ave

Kuupäev: Reede, 5 Oktoober, 2018

Kellaaeg: 18.30-20.30

Hind: Tavahind €30 – Avamiskuu erihind €25.00 (hind ühe inimese kohta)

Piletite kogus: 15

Kasutatavad värvid: Akrüülvärvid

Lõuendi suurus: 40cmx50cm

Soovitatav vanus: 18+

LISAINFO SELLE KLASSI KOHTA

 

HIND SISALDAB:

 • Hind sisaldab lõuendit, värve, pintsleid ja kõike muid vajalikke kunstitarbeid. Kohapeal pakume veini ja värskenduseks vett. Valmis kunstiteose saab klient endaga kaasa. Orienteeruv kestus on 2-3 tundi.

 

ASUKOHT:

 • Vein & Pintsel  asub Tallinna kesklinnas, aadressil Väike-Karja 12, sissepääsuga Väike-Karja tänava sisehoovist. Vaata asukohta kaardil SIIT.

 

EELNEV REGISTREERIMINE NÕUTUD:

 • Külalised peavad internetis registreerima ja tasuma enne stuudiosse saabumist. Kontrollige e-posti kinnitust. Samuti saate registreerida kui helistate meie stuudiosse. (Kohapeal registreerimata külaliste kohad on piiratud, seega registreeri ette) Stuudios vaatlejad ei ole lubatud.

 

SAABUMISE AEG:

 • Meie kunstitund algab ja lõpeb täpselt õigel ajal! Soovitame kohale tulla kuni 15min varem, et leida oma koht ja suudios ringi uudistada.Hilinenud saabujad jäävad ilma tähtsatest juhenditest ja kui on hilinemine on enam kui 10min siis saabujal ei pruugi enam olla võimalust värvida.

 

MIDA KAASA VÕTTA:

 • Võta kaasa hea tuju, soovi korral oma lemmik vein, õlle, siider või mittealkohoolne jook (kange alkohol ei ole lubatud) ja/või kerged suupisted. Klaasid, pudeliavajad ja muud tarvilik on stuudios saadaval. NB! Peab olema 18+ et alkoholi tarbida.

 

SOOVID SÕBRA KÕRVAL ISTUDA:

 • Vali ja kirjuta sõbra nimi kellega soovid kõrvuti istuda spetsiaalselt ettenähtud taotlusväljas, et tagada, et olete kõik koos! Klassiajal koha muutmine ei ole garanteeritud.

 

REGISTREERIMISE TÜHISTAMINE:

 • 48 tundi või rohkem – klient saab raha tagasi.
 • 48 tundi või vähem – klient saab stuudiokrediit.
 • 4 tundi või vähem – puudub tagasimakse / krediit.

 

Vein & Pintsel omab õigust tühistada klassid ettenägematutel asjaoludel ja/või vähese registreerimisega üritused. Tagasimaksed töödeldakse 14 kalendripäeva jooksul.

Tags:

  Ürituse detailid

  5. okt. 2018 18:30
  5. okt. 2018 20:30

  Pileti hind