Järve kaldal @SUVETERRASS

Üritus on juba ära olnud

REGISTREERIMISE LISAINFO

 

Registreerides luuakse sulle automaatselt Vein & Pintsel kliendi konto, kus saad tühistada ja organiseerida oma registreeritud üritust / üritusi. Sisselogimiseks määratakse sulle kasutajanimi ja parool.

Lihtne, lõbus ja täiesti stressivaba elamus!

ÜRITUSE NIMI:

Järve kaldal @SUVETERRASS

 

Kuupäev: Neljapäev, 29 August

Kellaaeg: 19.00-21.00

Hind:  €38 (hind ühe inimese kohta)

Piletite kogus: 15

Kasutatavad värvid: Akrüülvärvid

Lõuendi suurus: 40x50cm

LISAINFO SELLE KLASSI KOHTA

 

HIND SISALDAB:

  • Hind sisaldab juhendajat, tervitusjooki, suupisteid, lõuendit, värve, pintsleid ja kõike muid vajalikke kunstitarbeid.  Valmis kunstiteose saab klient endaga kaasa. Orienteeruv kestus on 2-3 tundi. Kõikidele osalejatele on kohapeal vesipiip soodushinnaga.

 

ASUKOHT:

  • SUVETERRASS – Kai 5, Tallinn. Suveterrass asub Tallinnas, sadama A terminali juures, Sadamarketi hoone kolmandal korrusel. Parkida saab maja ees Jahisadama parklas või maja taga Sadama tänaval kesklinna tsoonis. Vaata asukohta kaardil SIIT.

 

EELNEV REGISTREERIMINE SOOVITATUD:

  • Külalised peavad enne saabumist internetis registreerima. Makstab saab internetis või arvega. Kontrollige e-posti kinnitust. Kohapeal saab tasuda ainult sularahas. Samuti saate registreerida kui helistate meile. (Kohapeal registreerimata külaliste kohad on piiratud, seega registreeri ette)

 

SAABUMISE AEG:

  • Meie kunstitund algab õigel ajal! Soovitame kohale tulla kuni 10min varem, et leida oma koht ja ringi uudistada. Hilinenud saabujad jäävad ilma tähtsatest juhenditest ja kui on hilinemine on enam kui 15min siis saabujal ei pruugi enam olla võimalust värvida.

 

MIDA KAASA VÕTTA:

  • Võta kaasa hea tuju

 

REGISTREERIMISE TÜHISTAMINE:

  • 48 tundi või rohkem – klient saab raha tagasi.
  • 48 tundi või vähem – klient saab stuudiokrediit.
  • 2 tundi või vähem – puudub tagasimakse / krediit.

 

Vein & Pintsel omab õigust tühistada klassid ettenägematutel asjaoludel ja/või vähese registreerimisega üritused. Tagasimaksed töödeldakse 4 kalendripäeva jooksul.

Ürituse detailid

29. aug. 2019 19:00
29. aug. 2019 21:00
Suveterrass

Pileti hind

etEesti